اگر خیلی به زبان ماشین علاقه داشته باشین یا پیش اومده که خواستین تغییری در ساختار نرم افزارها یا بعضی بازی ها بدین یا بخوایین به صورت خام یک زبان ماشین را یادبگیرین یا باهاش نرم افزاری بسازین ابزارهایی مثل نرم افزارهای ویرایش فایل هگز یا اسمبلی مثل نرم افزار HXD را باهاش آشنا هستین اما اینجا ما میخواییم یک تغییری در کدمون به صورت زبان ماشین روی میکروکنترلر ایجاد کنیم مستقیما اگر بخواییم این کار و انجام بدیم میتونیم فایل C میکروکنترلر را تغییر بدیم اما بعضی مواقع پیش میاد که انقدر به زبان ماشین تسلط دارین یا دسترسی به فایل C نداریم با تغییر یکی از مقادیر هگز یا باینری به مقدار خروجی موردنظرتون روی میکروکنترلر میرسید.

شرکت ST یک نرم افزاری را برای توسعه دهندگان سخت افزاری آماده کرده که مستقیما بتونن به حافظه فلش یا رم میکروکنترلر دسترسی داشته باشند تا بتونن عملیاتی مثل پاککردن ، ویرایش یا تغییری ایجاد کنن. روش های ارتباط بین میکروکنترلر از طریق پروگرامرهای STlink (SWD/JTAG) یا از طریق UART, USB DFU, I۲C, SPI, و CAN bootloader interfaces ممکن هستش. اولین نسخه از این نرم افزار توسط شرکت ST در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۱۷ و نسخه ۱.۰.۰ به صورت رایگان منتشر شد.

دانلود نرم افزار STM32CubeMX

نسخه های جدید این نرم افزار پس از هربار ارائه توسط این شرکت در اینجا بروزرسانی میشه توصیه ما به شما بوکمارک کردن این صفحه در مرورگرتان هستش.

آخرین نسخه ارائه شده : ۲.۱.۰

پسورد : powerelec.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فهرست