دانلود نرم افزار STM32CubeProgrammer

اگر خیلی به زبان ماشین علاقه داشته باشین یا پیش اومده که خواستین تغییری در ساختار نرم افزارها یا بعضی بازی ها بدین یا بخوایین به صورت خام یک زبان ماشین را یادبگیرین یا باهاش نرم افزاری بسازین ابزارهایی مثل نرم افزارهای ویرایش فایل هگز یا اسمبلی مثل نرم افزار HXD را باهاش آشنا هستین اما اینجا ما میخواییم یک تغییری در کدمون به صورت زبان ماشین روی میکروکنترلر ایجاد کنیم مستقیما اگر بخواییم این کار و انجام بدیم میتونیم فایل C میکروکنترلر را تغییر بدیم اما بعضی مواقع پیش میاد که انقدر به زبان ماشین تسلط دارین یا دسترسی به فایل C نداریم با تغییر یکی از مقادیر هگز یا باینری به مقدار خروجی موردنظرتون روی میکروکنترلر میرسید.

شرکت ST یک نرم افزاری را برای توسعه دهندگان سخت افزاری آماده کرده که مستقیما بتونن به حافظه فلش یا رم میکروکنترلر دسترسی داشته باشند تا بتونن عملیاتی مثل پاککردن ، ویرایش یا تغییری ایجاد کنن. روش های ارتباط بین میکروکنترلر از طریق پروگرامرهای STlink (SWD/JTAG) یا از طریق UART, USB DFU, I۲C, SPI, و CAN bootloader interfaces ممکن هستش. اولین نسخه از این نرم افزار توسط شرکت ST در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۱۷ و نسخه ۱.۰.۰ به صورت رایگان منتشر شد.

دانلود نرم افزار Atmel Studio 7

نسخه های جدید این نرم افزار پس از هربار ارائه توسط این شرکت در اینجا بروزرسانی میشه توصیه ما به شما بوکمارک کردن این صفحه در مرورگرتان هستش.

آخرین نسخه ارائه شده : ۲.۱.۰

پسورد : powerelec.ir

برچسب ها

tags, , , , , , ,
دانلود نرم افزار ST-Link Utility
دانلود نرم افزار STM32CubeMX

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست