درباره ما

۱۳۹۴

تولد پاورالکترونیک

وب سایت پاورالکترونیک رسما در فروردین ماه ۱۳۹۴ افتتاح و در زمینه برق و الکترونیک آغاز به کار کرد و این افتخار را دارد که بروز ترین آموزش ها و نرم افزار ها را برای مخاطبان خود تهیه کرد.

تغییرات

وب سایت پاورالکترونیک دستخوش تغییرات زیادی بود بدین نحو که مشغله هایی که برای سایت بوجود می آمد زمان و نحوه ارائه مطالب فاصله میگرفت و با افت کیفی و کمی تغییرات مواجه شد.

۱۳۹۵

بروزرسانی

تبریک به همراهان همیشگی و مخاطبان عزیز

وب سایت پاورالکترونیک با بروزرسانی مطالب و محتوای خود سعی در تغییر شکل محتوا و ارائه مطالب به شکلی جدید شده است که با این امر حرکتی نوین در ارائه جدید شیوه های آموزشی و محتوایی شده باشیم.

یک سال بعد

در ابتدا یک ساله شدن سایت را به همراهان همیشگی تبریک میگم گه تا این لحظه در کنار و همراه ما بودن و تشکر ویژه از عزیزانی که نظراتشون باعث بهبود سایت در این مدت یک ساله شد.

امیدواریم که سالی پر از امید و موفقیت برای پاورالکترونیک و همراهانمان داشته باشیم.

به امید روزهای پربرکت

۱۳۹۶

دو سال بعد

تبریک به همراهان عزیز و مخاطبانی که تا این لحظه در کنار ما بودند و افتخار داریم که در سال جدید نگرشی جدید در ارائه مطالب داشته باشیم و هم چنین قالب و محتویات سایت دستخوش این تغییرات شده است به گونه ای که توانسته ایم جدیدترین روش ها برای ارائه مطالب برگزینیم و محتوای بنیادین آموزشی را تغییر دهیم تا قدمی مهم در صنعت برق و الکترونیک برداشته باشیم.

سالی پر از برکت و موفقیت برای شما عزیزان را داریم.

۱۳۹۷

سه سال بعد

در سال ۱۳۹۷ تیم پاورالکترونیک با نگرشی جدیدتر پا در این عرصه نهاده و با استفاده از ابزار و تخصص های لازم سعی در رشد و پیشرفت با توجه به نیاز جامعه به جلو قدم برداشته و امید است با همیاری خداوند متعال و همکاری شما عزیزان ما را در بهبود هرچه بیشتر این مهم یاری نمایید.

باآرزوی سلامتی و توفیق روز افزون

۱۳۹۸

چهار سال گذشت

چهارسال از اولین پستی که در وب سایت قرار دادیم میگذره و هنوز درکنار شما دوستان و همراهان عزیز هستیم. اتفاقات خوب و بد زیادی را پشت سر گذاشتیم ولی همچنان در کنار همدیگه هستیم توی این مدت زحمات دوست، همراه و همکار خوبم مهندس محبوب مقدم را نمیشه نادیده گرفت و از ایشون و همه دوستانی که ما را تا به اینجا همراهی کردن و نظراتشون مایه دلگرمی ما بوده صمیمانه سپاسگذاریم.

امیدواریم در چهارمین سال پیدایش پاورالکترونیک مطالب جدیدتر، عضوهای وفادارتر و مهارت های بیشتری را بدست بیاریم.

تیم پاورالکترونیک

حمیدرضا محبوب مقدم

مدیر و نویسنده پاورالکترونیک

کارشناس مخابرات سوئیچ

علی حفیظی

مدیریت پاورالکترونیک

کارشناس ارشد برق
گرایش سیستم های الکترونیک دیجیتال

فهرست